pondělí 28. února 2011

Tipy na výbavu pro kutily

Patříte mezi domácí kutily nebo si jen rádi děláte věci po svém? Ať tak či onak, zasloužíte si kvalitní nářadí. Garáže i dílny se stávají obvyklou součástí rodinných domků. Je to místo, kde muži najdou klid a mohou si být téměř jistí, že manželka jim společnost v těchto "končinách" příliš často dělat nebude. Je to tak - výroba, oprava nebo přelakování nejrůznějších věcí leží na mužském pokolení. Naštěstí to většinu mužů spíše těší, než znepokojuje. Jak by taková výbava kutila i nekutila v dílně měla vypadat?

Kdo by se nechtěl pyšnit precizně upravenou zahradou. Udržování takto malého kusu přírody si ale žádá trochu iniciativy. Zahradní technika by ve vašem sklepě nebo dílně rozhodně neměla chybět z prostého důvodu - sekat trávu, zalívat a oživovat trávník s květinami nebo okopávání záhonků se neděje mávnutím kouzelného proutku, ale reálně za pomoci sekačky, postřikovače nebo krumpáče. Zvláště věnujte pozornosti postřikovačům.

Postřikovače se užívají k rozptylování kapaliny na větších plochách, tedy zejména na trávnících. Existují nejrůznější typy postřikovačů. Například takové zádové postřikovače jsou snadno přenosné a výrazně ulehčují práci v sadech nebo na rozsáhlejších prostorách. Postřikovače mohou být vybaveny i teleskopickou tyčí.

Reklama LUMAL

Žádné komentáře: