čtvrtek 13. října 2011

Pramacom HT: Lidové noviny píší o luxusních dalekohledech, ale přitom jde o laserové dálkoměry

Současně tímto společnost uvádí na pravou míru nepřesná a nepravdivá tvrzení, která jsou v článku uvedena. "Nejde o luxusní dalekohledy, ale o laserové dálkoměry. Rozdíl mezi těmito přístroji je podobný jako rozdíl mezi běžným automobilem a formulí. Obojí má sice kola a motor, ale to je asi tak vše, co mají podobného," uvedl mediální zástupce společnosti Pramacom HT Pavel Lukeš ze společnosti Spindoctors.
"Ve výběrovém řízení nebylo nic, co by bylo nějak nestandardní, nebo co by bylo v rozporu s platnou legislativou," ohradil se Lukeš proti způsobu, jakým byla informace o soutěži zpracována v Lidových novinách a následně převzata dalšími médii. "Společnosti Pramacom HT nepřísluší jakkoliv komentovat, proč se této veřejné zakázky neúčastnily jiné subjekty, to je jejich záležitost," dodal. Mediální zástupce dále uvedl, že není pravdou, že by jednatel společnosti Pramacom HT nedokázal vysvětlit dotaz Lidových novin týkající se rozdílu v pořizovacích částkách. "Odkázal redaktora na zadavatele soutěže a na cenu uvedenou v centrálním registru veřejných zakázek," uvedl zástupce.
Podle Lukeše média s oblibou porovnávají to, co je z jejich pohledu srovnatelné. "Není ale možné vzít cenu, nalezenou někde na internetu, a porovnávat ji s cenou zakázky jako třeba v tomto konkrétním obchodním případě," konstatoval. "Navíc si žádná armáda na světě nepřeje, aby se kdokoliv mohl v novinách dočíst detailní podrobnosti o tom, jakou používá techniku, jak přesně funguje a jaké doplňující a nadstavbové funkce u toho či onoho vybavení mají její vojáci k dispozici," uzavřel Lukeš.

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

  • Výměna odkazů je velmi důležitou součástí SEO. www.citibunker.com
  • Provádíme svoz odpadu kontejnery na odpad. www.domecek-odpady.cz
Vaše reklama zde! (Klik)

Žádné komentáře: