pondělí 12. prosince 2011

Když nevíte co by, najdete to v ... ExpresDárek.cz

Vím, že tento populární slogan ve své originální podobě směřoval kroky nákupu chtivých do marketů OBI, ale vypůjčil jsem si ho, abychom si připomněli, že jsou i situace, kdy ani plné regály zboží nezaručí úspěšný nákup. V takové situaci se pravidelně ocitá každý z nás několikrát do roka, vždy když se našim blízkým blíží den narozenin nebo svátku, a pravidelně pak před vánoci. Slabší povahy potom zvláště v posledním případě upadají do stavu těžké deprese, protože vybrat už jen jeden vhodný dárek, je obtížné, ale vypořádat se s tímto úkolem naráz pro celou rodinu a přátele či kolegy z práce - z toho už se stává noční můra.
ExpresDárek.cz: Široký výběr dárkových poukazů pro vás i vaše blízké. Vyřešte vánoce bez obav, že Váš dárek bude ležet ve skříni! K už tak obtížnému úkolu se pak v posledních letech připojuje časový pres, kdy v práci či ve vlastní firmě je nutné vše do konce roku stihnout, termíny se krátí, šéf nám práská za zády bičem a času a klidu pro výběr dárků se nedostává.
Existuje nějaké jednoduché řešení? Pokud pomineme možnost přečkat předvánoční hektické týdny i vlastní svátky někde v klidné a tiché psychiatrické léčebně (věřím, že teď se někteří z Vás začali touto lákavou myšlenkou vážně zabývat), pak se nabízí poněkud přízemní možnost obdarovat naše blízké přímo nějakou finanční částkou, za níž si koupí to, co je potěší.
Peníze samozřejmě potěší vždy (a podle aktuálních průzkumů tuto variantu zvolí 2x více občanů než vloni), ale nedáváme tím obdarovaným až příliš najevo, že jsme se ani na chvíli nezamysleli nad jejich touhami či potřebami?
Samozřejmě, není to tak, většina nás alespoň zhruba ví, co by jejich blízcí ocenili. Dcera, manželka, přítelkyně, či vnučka by přivítala třeba parfém nebo šperk a zcela trestuhodné by jistě bylo i pominout něco z nabídky módního průmyslu. Syn, manžel, partner, vnuk a dokonce i tatínek či děda v roli obdarovaného by zase určitě ocenili nějaké to elektronické udělátko - vždyť známé moudro to už shrnulo do věty: "dospělí muži se liší od dětí jen cenou hraček". Ale i muži se rádi strojí, voní a radost třeba z krásných hodinek leckdy předstihne i nadšení žen nad novým přírůstkem do šatníků.
Ale jsme si jisti, co přesně vybrat? Jakou značku? Jaký typ? Jakou vůni? Jakou barvu?
Většinou nejsme a tak se dostáváme do situace, kdy víme co darovat, ale váháme nad konkrétním dárkem anebo se spolehneme na odhad a náš drahý dárek pak leží ve skříni ("miláčku říkala jsem ti přece v létě, že červenou barvu nesnáším").

Jeden příklad za všechny

Pro všechny, kdo se nyní potýkají s podobným tlakem na svoji nervovou soustavu, je tu však pohodlné řešení - nový nákupní portál ExpresDárek.cz
Na adrese www.expresdarek.cz je k nalezení široký výběr dárkových poukazů na nejrůznější typy zboží. V nabídce jsou dárkové poukazy na oblečení, parfémy, šperky, hodinky, bytové doplňky i na zážitky od renomovaných značek jako jsou KASA.CZ, Nordblanc, Parfums a podobně. Vše je na jednom místě s možností rychlého výběru nejen přímo podle značky, ale třeba právě podle zájmu obdarovaného nebo podle lokality, kde lze poukaz uplatnit.
Dárkový poukaz je ideálním dárkem na půl cesty mezi nenápaditým darováním peněz a riskantním výběrem nevhodného dárku. Dárkovým poukazem na konkrétní kategorii zboží dáte obdarovanému na vědomí, že jste nad dárkem přemýšleli a že víte, co by ocenil, ale v konkrétní volbě výrobku mu necháte volnou ruku a tím získáte jistotu, že Váš dárek ve skříni ležet nebude. Dárkový poukaz totiž umožní obdarovanému, aby si sám vybral přesně to, co potřebuje, nebo co mu udělá radost. A dárkovým poukazem jednoduše zaplatí místo peněz.
Dárkové poukazy zakoupené na portálu ExpresDárek.cz si můžete nechat zaslat domů a věnovat je osobně anebo je možné nechat je odeslat přímo na adresu obdarovaného a to i s Vaším věnováním.

Co byste ještě měli vědět

Dárkový poukaz od ExpresDárek.cz pod stromečkem má ještě jednu důležitou výhodu. Mnohé to možná už napadlo, ostatním poradíme: co bude po vánočních svátcích? Povánoční slevy a výprodeje!
Takže? Koupíte teď třeba parfém za dva tisíce anebo raději dárkový poukaz ve stejné částce, za který si Váš partner ve výprodejích koupí třeba parfémy dva? Notabene přesně ty, které mu voní nejlépe?

Žádné komentáře: