čtvrtek 9. února 2012

Vychytávky do hospod

Jukeboxy jsou oblíbeným společníkem a pomocníkem každého hostinského, v dnešní době si můžete vybrat z několika různých typů a technická podpora je u většiny provozovatelů na velice slušné úrovni. Hrací krabičky jsou také oblíbeny u zákazníků, zejména těch mladých.
Naopak výherní automaty, díky velkému nárůstu poplatků, jsou spíše na ústupu. Úkryt před tímto nátlakem hledají podnikatelé tzv. "pod křídly" nebo "v zastřešení" u jiných firem. I společnost samotná se k provozování automatů staví spíše negativně, tak jako k hazardu obecně.
Přestože výherní automaty se netěší přílišné oblibě, ostatní "vychytávky" jsou v naprosto odlišné situaci. Ve sportbarech je již téměř samozřejmostí mít, když ne jukebox, tak alespoň fotbálek nebo kulečník. Uspořádat turnaj v šipkách mohou jak rodiče, tak mládež a každý si přitom užije spoustu zábavy.
Ne každý pochopitelně ocení nové technologie ve svém oblíbeném podniku, ale nezbývá než jít s dobou. Navíc v nepřeberném množství podniků, které se nám dnes nabízejí, si na své může přijít opravdu každý.
www.jukeboxy.info 9.2.2012

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde! (Klik)

Žádné komentáře: