středa 5. března 2014

Dárky k narozeninám

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste oslavenci připravili jako dárek narozeninám něco opravdu nečekaného? Představte si třeba, že spolu nastoupíte do luxusní limuzíny a vyrazíte na pouť po večírcích. Na pohodlných kožených sedadlech se houpáte v rytmu vaší oblíbené hudby a popadne-li vás chuť, řeknete stevardce o něco dobrého z řádně předzásobeného minibaru. Zastavíte se za městem a vychutnáte si hned několik druhů neřestně drahých doutníků. Pak pokračujete dál, do dalšího klubu, a tak projíždíte celým večerem až do rána.
Anebo nastoupíte do opravdu zvláštní tramvaje, řeknete obsluze, co si přejete zahrát, zastavíte se pro kamarády a pokračujete v jízdě vyhrazené běžně jen dívání se z oken nebo čtení knih. Vychutnáte si atmosféru města úplně jinak než obvykle. Tramvaj se stane vašim výletním vozem a celá oslava se změní na opravdu speciální road-trip (anebo rail-trip?).
Při hledání vhodného narozeninového dárku se neostýchejte ptát se a brouzdat dlouze internetem. Spoustu jsme toho nenapsali, ať už třeba o párty na golfové jachtě kotvící v Praze na Vltavě, tak o vegetariánské párty, o fenoménu moravských vinných sklepů, o zápasech v čokoládě atd. Hlavně si oslavu pořádně užijte.

Žádné komentáře: